Қўшимча функционаллар
-
Тунги кўриниш
Жамият | 07:34 / 30.08.2018
30942
1 дақиқада ўқилади
Тошкентда яна бир Merсedes-Benz автобуси ёниб кетди
Тошкентда 29 август соат 20:17 атрофида 131-йўналиш бўйича қатновчи Merсedes-Benz Low Conecto маркасидаги йўловчи автобуси ёниб кетди.
Тошкент шаҳар ИИББ маълумотларига кўра, 12-сонли автосаройга қарашли автобусга Олмазор туманидаги “Зиёлилар” бекати ёнида ўт кетган. Воқеа жойига 20:22 да иккита ўт ўчириш расчёти етиб келган. Ёнғин соат 20:26да бартараф этилган.
Ёнғин автобуснинг мотор бўлимида юз берган. Бунга автобуснинг ёнилғи тизимидаги носозлик сабаб бўлган. Ёнғин оқибатида ҳеч кимга шикаст етмаган.
Kun.uz янгиликларини Google News'да кузатинг
+ Обуна бўлиш